Jaké zaslat fotografie, aby byla docílená vysoká kvalita tisku?

Jaké zaslat fotografie, pro co nejlepší výsledek?

Pokud tedy chcete dosáhnout co nejlepšího výsledku, vložte fotografie přímo do objednávky přes tlačítko " Nahrát fotografii k výrobě produktu..." Fotografie dorazí v originální velikosti, bez ztráty kvality. Z naších dlouholetých zkušeností, je nejlepší zaslat originál data, vytvořené přímo fotoaparátem nebo telefonem. 

Jakékoliv úpravy, ořezy nebo přeposílání přes různé aplikace, většinou fotografiím ublíží a nám zkomplikují možné úpravy. 

Jsou fotografie z Facebooku, Instagramu atd.. pro tisk vhodné?

Nejsou vhodné, tyto aplikace fotografie zmenšují a ubírají na kvalitě, jelikož jsou určeny pouze pro prohlížení. Proto je vhodné poslat data přímo ze zařízení, ze kterého byly vloženy na tyto sociální sítě.

Jak dosáhnu kvalitního přenosu fotek mezi mobily a PC?

Pokud chcete dosáhnou kvalitního přenosu mezi zařízeními a to bez zmenšení dat, je vhodné použít pro přenos následující metody:

  • kabelem - jednoduchý a spolehlivý způsob propojení
  • čtečkou karet - do čtečky vložíte paměťovou kartu a ta se chová jako flash disk
  • bluetooth - staré, pomalé ale spolehlivě převede celá data)
  • wifi direct - nový způsob rychlého přetahování dat mezi telefony. Telefony vytvoří wifi síť mezi sebou a jsou velmi rychlé. Vhodné i pro velké soubory.
  • e-mail - klasický přenos, ale pozor např. Seznam email se zeptá zda chcete foto zmenšit. Proto pro kvalitní tisk zachovejte původní velikost.
  • uschovna.cz - pro zasílání více fotografií v originální velikosti (emailem jde většinou zaslat foto o velikosti 10Mb.
rameckynafoto.cz na biano.cz

 Rameckynafoto.cz na FAVI.cz rameckynafoto.cz na Firmy.cz